Časté otázky

Jaké doklady potřebuji k získání rychlé půjčky u vás?

Zpravidla vám stačí OP a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, rodný list, cestovní doklad). Někdy je poskytovateli půjček vyžadováno potvrzení o příjmu nebo i výpis z registru dlužníků.

Jak rychle půjčku dostanu?

Většina rychlých půjček je vyřízena max. do 48 hodin. Některé, především ty menší do 10 000 Kč, i do hodiny. Konkrétní dobu vyřízení zjistíte vždy u konkrétní půjčky.

Jaký způsobem probíhá výplata peněz?

Většinou se vyplacení půjčené částky provádí v hotovosti na ruku při podpisu smlouvy. Další možností je převod na bankovní účet či výplata poštovní poukázkou.

Mám šanci dostat rychlou půjčku, i když jsem OSVČ?

Společnosti zpravidla nemají problém půjčovat podnikatelům, OSVČ ani maminkám na mateřské dovolené a důchodcům.

Je to opravdu bezpečné?

Nebankovní půjčka v sobě skrývá úplně stejné nebezpečí jako ta bankovní, a to v momentě kdy nebudete dodržovat její podmínky. Pokud budete půjčku splácet včas a dodržíte další podmínky dané smlouvou, nemáte se čeho bát.

Opravdu stačí vyplnit jen online formulář?

Ano, pro získání půjčky opravdu stačí jen vyplnit online formulář. Po jeho vyplnění vás bude kontaktovat obchodní zástupce a dohodne s vámi zbytek náležitostí k půjčce.

Dostala jsem se do finančních potíží a teď mám problém se splácením, co mám dělat?

Především okamžitě s touto informací kontaktujte svého poskytovatele. K jakýmkoli potížím spojeným se splácením půjčky zpravidla přistupují velmi individuálně a domluví se s vámi na úpravě podmínek.

Nejsem občan ČR je možné i přesto získat nebankovní půjčku?

Nebankovní společnosti nabízí finanční produkty i cizincům, vždy je však třeba mít trvalý pobyt na území ČR. Stačí si jen správně vybrat.