Rychlá půjčka

Rychlá půjčka

Máte potíže s vozem, potřebujete někomu ihned uhradit peníze, případně je na obzoru výhodný nákup? Nemáte-li na kontě dostatečnou finanční částku a tlačí vás čas, takže nemůžete čekat na sjednání bankovní půjčky, kde je možné získat financování poměrně jednoduše a rychle. Takzvaná rychlá půjčka je název pro úvěr, který je mnohem více flexibilnější, než úvěrové produkty od bankovních věřitelů a k tomu lze vyřídit bez zbytečné administrativy. Potřebujete-li peníze bez čekání, nemáte jinou možnost, než využít rychlou půjčku a vše ihned vyřešit. S ohledem na to, že bleskové úvěrové produkty nabízí stále větší množství věřitelů, pravděpodobně přivítáte několik aktuálních rad, jež vám usnadní výběr.

rychlý srovnávač půjček

 

Zajímavé výhody rychlé půjčky

V porovnání s klasickými úvěrovými produkty má rychlá půjčka celou řadu výhod. Pro někoho to může být Je to hlavně okamžité a bezproblémové sjednání, které je pro zákazníky důležité. Úvěr si můžete sjednat po internetu, čímž ušetříte hodně času. Nebudete potřebovat ručitele a u nižších částek ani doložení příjmu. U nebankovní instituce se často ani nemusíte obávat nahlížení do registrů, jako to dělají banky. U rychlé půjčky dostanete peníze většinou do 24 hodin od podpisu smlouvy, což je mnohem kratší doba, než při sjednávání půjčky v bance.

Komu je rychlá půjčka určena?

Tento typ financování je vhodný téměř pro každého, kdo potřebuje rychle zalepit díru ve svých financích na zaplacení nutných výdajů. Dále ji mají velmi rádi spotřebitelé, kteří mají rádi své pohodlí a nechce se jim ztrácet čas chozením po pobočkách a raději si ji sjednají po internetu z pohodlí domova. V neposlední řadě si půjčku oblíbili i spotřebitelé, kteří na půjčky z banky prostě nedosáhnou, protože nesplňují několik požadavků na svoji bonitu (např. nedostatečné příjmy, záznam v registru dlužníků apod.).

Řešení financí i pro živnostníky

Rychlou půjčku mají v oblibě také zákazníci, kteří prvním rokem podnikají jako živnostníci. Tato skupina osob často nemůže prokázat svůj pravidelný příjem, protože ještě nemají ani první daňové přiznání, které se k prokázání schopnosti splácet u podnikatelů obvykle požaduje. Banka se k novopečeným živnostníkům nestaví zrovna vstřícně a většinou peníze neposkytne. Rychlá půjčka tak může být využita i jako financování vašich podnikatelských záměrů a často může pomoci k rozvoji celkového podnikání žadatele.

Půjčka i pro maminky na mateřské dovolené

Mimo živnostníků o půjčku mají mnohdy zájem maminky na mateřské dovolené, ale také lidé v důchodu, jejichž příjem nestačí k vyřízení úvěru v bance. Bleskovou půjčku mohou využít i lidé bez pravidelného příjmu, jež shání hotovost, aby tak zajistili ničím nerušený chod domácnosti v momentě, kdy budou hledat novou práci.

rychlý srovnávač půjček

 

Kde si můžete rychlý úvěr vyřídit?

Vyřízení rychlého úvěru nebývá ani zdaleka tak komplikované, jako realizace úvěrového produktu v bance. Ke sjednání budete potřebovat minimum dokumentů a zabere vám jen několik desítek minut volného času. Vše můžete vyřídit z vašeho počítače prostřednictvím internetu vyplněním online žádosti o rychlou půjčku na webu věřitele. Hned nato vás kontaktuje operátor, který s vámi zkontroluje vámi zadané údaje a informuje vás o schválení vaší žádosti. Při schválení se s vámi ještě domluví na termínu osobního setkání pokud je půjčka v hotovosti a nebo pak na způsobu podpisu smluvní dokumentace, kdy vám peníze zašlou na účet. Peníze můžete mít již do 24 hodin.

Potřebné doklady k vyřízení a podmínky

K vyřízení rychlé půjčky budete potřebovat občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, musí vám být alespoň 18 let a musíte mít trvalé bydliště na území České republiky.

Možné nevýhody rychlé půjčky

Jak už to tak bývá, každá mince má dvě strany, takže i rychlý úvěr může mít nějaké nevýhody. Těmi jsou např. vyšší úrok a RPSN a tím i celkové větší přeplacení. Řada spotřebitelů to ovšem nepovažuje za problém, protože jim tento produkt ušetří spoustu jiných komplikací, takže vyšší náklady velmi často bez výhrad akceptují.

Sjednejte si rychlou půjčku od profesionálů!

proficreditlogo

Profi Credit půjčka

 • Půjčka od 10 000,- do 166 000,-
 • Doba splácení 12 až 48 měsíců
 • Půjčka bez poplatků
 • Výplata na účet
 • Ideální půjčka pro zaměstnance
 • Bez dokládání účelu
hypoteka1

Nebankovní hypotéka

 • Hypotéka od 40 000,- do 5 000 000,-
 • Doba splácení až 30 let
 • Až 70% z hodnoty nemovitosti
 • Vyřízení hypotéky do 3 dnů
 • Vhodné pro podnikatele i OSVČ
 • Nebankovní hypotéka na cokoli
smartpujcka

Smart půjčka

 • Půjčka od 5 000,- do 50 000,-
 • Doba splácení až 13 měsíců
 • Půjčka na cokoli
 • Výplata v hotovosti až domů
 • Vhodné i pro ženy na MD
 • Vyřízení do 24 hodin