Nabízíme vám srovnávač půjček pro porovnání široké nabídky jednotlivých poskytovatelů jako je Ferratum, Home Credit, Provident, Profi Credit nebo Smart půjčka. Všechny rychlé půjčky vám pomohou získat financování částek od 500,- do 5 000 000,-, a to snadno a bez zbytečného papírování. Stačí jen vyplnit online žádost o půjčku či nebankovní hypotéku a vyčkat na telefonát obchodního zástupce dané společnosti. Následné vyřízení půjčky netrvá zpravidla déle než 48 hodin a peníze ještě dostanete hotově na ruku nebo na váš bankovní účet.
 

Porovnání půjček

Hledáte výhodnou půjčku, ale nemáte přehled v obrovském množství úvěrových produktů? Neradi byste šlápli vedle a zbytečně zaplatili více než je nezbytné? Při volbě úvěru byste měli myslet na známé moudro, na základě kterého se má dvakrát měřit a jednou řezat. Jedině tak se vyhnete nesprávné půjčce a naopak si vyberete takovou, která vám skutečně pomůže. Prozradíme vám, jak co nejrychleji a nejefektivněji takový úvěrový produkt vyhledat. Nejkratší cestou je naše porovnání půjček.
 

Proč využívat srovnávač půjček?

V portfoliích bankovních a nebankovních subjektů se dokonale orientuje jen málokdo. V případě, že si s finančnictvím netykáte, můžete využít odborníka, který vám doporučí atraktivní úvěrový produkt. Mohlo by se ale stát i to, že osoba spolupracuje s konkrétním věřitelem a bude se vás snažit nalákat na „výhodný úvěr„, který v reálu není v žádném případě levnější než alternativa od konkurenčního věřitele. Srovnávač vám pomůže zjistit objektivní informace a nalezení rychlé a cenově přijatelné varianty financování. Služba je zcela zdarma a může ji využít kdokoliv.
 

Jakým způsobem srovnání půjček funguje a jak vypadá?

Srovnání půjček má obvykle podobu přehledné tabulky, ve které na si zvolíte částku, kterou chcete půjčit, případně specifika vaší osoby, která jsou nutná pro správné posouzení půjčky. Dobré srovnání půjček obsahuje specifické informace jako je např. délka splácení, výše poplatků a požadavky, v případě jejichž dodržení vám banka nebo nebankovní společnost půjčku poskytne.
 

Je srovnávač půjček opravdu přesný?

Nejste si jistí, proč byste měli věřit doporučením, které najdete ve srovnávači půjček? Nemohla by být data nepřesná a navádět vás na méně výhodný úvěr? Nikoliv. Provozovatelé srovnávacích portálů dostávají totožnou výši provizí od všech poskytovatelů úvěrů (jestliže o úvěr zažádáte prostřednictvím zprostředkovatele) a mohou proto poskytnout korektní porovnání.
 

Srovnáním nabídek můžete dost ušetřit

Jestliže se rozhodnete posoudit půjčku pomocí srovnávače, můžete ve finále uspořit spoustu peněz. I na první pohled zanedbatelné rozdíly mezi jednotlivými půjčkami mohou v průběhu splácení generovat citelný rozdíl a je jen na vás, zda vsadíte na náhodu, nebo si vyberte tu nejlepší půjčku v daném segmentu.
 

rychlý srovnávač půjček